Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet minecraftba, úgy...

Hogyan lehet minecraftba, úgy berakni modot hogy bent van egy shaders mod?

Figyelt kérdés
Beraktam mineraftba egy shaders modot, és beraktam egy sima, (pl: furniture mod, clay soliders mod)-ot is. Ha megnyitom a shaders modos verziót, akkor nincsenek ott a modok. Valaki tudja, hogy hogy lehet a shaders modos verziót, és a forge modos verziót egy verzióba "beletömöríteni"?

2018. jan. 12. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Menü --> Beállítások --> Resource pack

és ott valahol tudsz tallózni, kiválasztod a modot oszt tsá. ha meg a bal oldalra rakja, akkor a mod indexképére ráviszed a kurzort, és rányomsz a nyilra


szííííívesen

2018. jan. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

kár, hogy a kérdés nem a kinézetről szólt (azaz nem a resource packekről), hanem más mod csomagokról, amik extra tartalmat adnak a játékhoz, de semmi gond :D

[link]


Fel kell rakni forge-ot, majd a mods mappába mindent bele kell szórni és azzal csinálni egy új indítót a futtatási ablak kliensében (tehát ahol be kell jelentkezned).

2018. jan. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 he84 ***** válasza:
Nyilván azt a Minecraft verziót kell futtatni, amely verzióhoz az ahhoz tartozó, ugyanolyan verziójú mod-okat töltötted le. Csakis így fognak vele menni. Ha más verziójú a mod a futtatott Minecraft verzióhoz képest, akkor nyilván nem fog menni. Ellenőrizd le, hogy egyezik-e a mod-ok verziója az általad futtatni kívánt Minecraft verzióval. Ha nem, akkor ennek megfelelően cselekedj. Ezen kívül a mod-okat mindig a játékon belüli mods mappába kell rakni és tudtommal az is fontos, hogy a mod-ok JAR kiterjesztésűek legyenek. Általában azok szoktak lenni. Hmm, ilyenről még nem hallottam, hogy Shaders mod, pedig én is Minecraft-ozom néha mod-okkal együtt. Biztos hogy az? Nem lehet, hogy csak te hiszed annak és külön egy letöltött shader-re gondolsz? Bár én soha nem használtam/nem használok shader-eket, de ettől függetlenül úgy tudom, hogy a Minecraft mappájában a mods mappa mellett van egy shaderpacks mappa is, így vélhetően abba kell másolni a shader-(eke)t. Ha nincs ilyen mappád, akkor persze hozz létre egyet.
2018. jan. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én nekem az a bajom, hogy a forge verziót, és a shaders mod verziót külön kell kiválasztani, és nem tudok egy verzióban shader modot és egy sima modot használni. Én azt kérdezem, hogy ha a shaders modos verzióba, sima modot lehet e berakni. Mert sajnos nem értem ahogy elmagyaráztátok. :(


És itt vannak a shader modok, aki esetleg nem tudná. [link] :)


És ezt is telepíteni kell, hogy működjön: [link]


Ha letöltötted az optifine-t, nyissad meg, és utána minecraftban válaszd ki az optifine-os verziót és utána a minecraft könyvtárában nyiss egy új, "shaderpacks) nevű mappát. Ha megvolt, töltsél le egy shader modot, és rakjad be a shaderpacks nevű mappába. Utána, nyissad meg a minecraft beállításokat, és menj rá Videóbeállításokra és ott lessz egy shaders nevű ikon. Válaszd ki a megfelelő shader modot, és kész. :D

2018. jan. 12. 20:08
 5/7 he84 ***** válasza:
Nem OptiFine-os verziót kell kiválasztanod, hanem a Forge-osat a launcer bal alsó sarkában. Ezt elfelejtettem mondani, ez kell ahhoz, hogy mod-okat használhass a Minecraft-ban, mármint a Forge. Ezen belül a kívánt Minecraft verzióval azonos verziójú Forge-ot kell hozzá felrakni. Az OptiFine egy jó kis mod, bővebb beállítások állítóhatóak be általa a Minecraft-ban. Ahogy írtad, vagy talán idézni akartad valakitől, úgy kell a Videóbeállításokon belül a shader-eknél kiválasztani a shader-t, ha a játék shaderpacks mappájába másoltad előtte kívánt shader-t. Legalábbis elvileg így kell. Remélem így ezzel együtt, meg amit korábban írtam, meg amit te is írtál, vagy idéztél hozzá, már fog menni. Javaslom olvasd el újra figyelmesen az egészet ezekkel együtt és próbáld követni, kombinálni. Én ennél jobban és többet nem tudok ebben segíteni, lehet hogy más se.
2018. jan. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2018. jan. 14. 12:45
 7/7 anonim válasza:
Rakjad be a modok mappájába a shader packot, majd mielőtt elindítanád a minecraftot, válaszd ki a verziók közül azt a verziót, ahol a forge és a shaders mod egyben van :)
2018. szept. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!