Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyiket érdemesebb meyvenni?...

Melyiket érdemesebb meyvenni? A Naruto Ninja Storm Revolution t, vagy a Naruto Ninja Storm 3 at, vagy a Generations t?

Figyelt kérdés
Neztem es kb ugyanannyiba kerul. Mivel ugye a 4 mar nincs xbox 360 ra, ezt a harmat neztem de nem tudom melyiket lenne erdemes. melyiknek jobb a harcrendszere, tobb karakter stb.

2018. jan. 13. 10:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Revolution: sztori nélküli négyfős pofozkodás, 118 szereplővel.

Generations: "csak" 72 karakter, de egész korrekt sztori mód, és (szerintem) jobb harcrendszer, mint a Revolution-ban.

Ninja Storm 3: sztoriközpontú, szerepjáték-szerű játékmód. Messze a legtartalmasabb a három közül, és ez a leginkább hű az eredeti sorozathoz.

Ha inkább a sztori érdekel, akkor a NS3, ha inkább a bunyó, akkor a Generations a te játékod. A Revolution-t csak akkor ajánlom, ha tudtok négyen játszani.

2018. jan. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És az NS3 ban is lehet versusban nyomni 2 playerben?
2018. jan. 13. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!