Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy van ez? Többi lent

Hogy van ez? Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval hogy van ez? Tehát ha elmegyek és megveszem akkor 3 kiegészítőt kapok egybe?

2018. jan. 14. 14:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat elfelejtettem odaírni hogy holnap megyek megvenni egy boltba az egyik bundle packot CD-ben. Csak nem értem hogyha megveszem akkor 3 kiegészítőt kapok egybe?
2018. jan. 14. 14:24
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, de rá kell hogy legyen írva mit tartalmaz. A neten látható termékekből úgy tűnik hogy 1 kiegészítő + 2 egyéb kis kiegészítő csomag (tárgyak) vannak az ilyen kiadásban, és mindegyik más felosztású (pack 1-2-3-4).


Valószínűleg jóval olcsóbban kijössz ha online megveszed leárazáskor csak a kiegészítőt, ha azt akarod használni. Egy ilyen csomag leárazva általában 20 euró (6000 forint), míg ezek az 1 kiegészítős bundle pack-ok 8 ezerbe kerülnek.

2018. jan. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én 6000-ért láttam, szóval annyi kb, mint egy kiegészítő az originen.:) Szerintem jobban megéri 3 6000-ért mint egy.:)
2018. jan. 14. 15:19
 4/5 A kérdező kommentje:
Vagyis várjunk. Tehát elmegyek a boltba és kikérem a bundle packot (egyébként azt szeretném amelyikbe a dine out, romantic garden stuff, movie hangout stuff van benne) akkor a dine out-ot kapom meg CD-ben és a másik kettő pedig rajta van azon a CD-n? Vagy hogy van ez?
2018. jan. 14. 15:44
 5/5 anonim válasza:
Kapsz egy kódot (ami segítségével kell feltelepíteni) és abba bele tartozik az összes kiegészítő. Nincs benne semmi CD csak olyan tokban adják oda.
2018. jan. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!