Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az euro truck simulator...

Az euro truck simulator multiplayerben tudok használni modokat, pl. no damage modot? Ezek az állatok állandóan összetörik a kocsit meg a rakományt.

Figyelt kérdés

2018. jan. 15. 18:31
 1/6 VasutasIsti ***** válasza:
Ha követed a híreket akkor értesülhettél róla hogy most pont ezen megy a vita hogy legyen bent a /fix parancs és mennyi annak a határa. De a no damage és speed hack modok permanent bant vonnak maguk után.
2018. jan. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ!
2018. jan. 16. 08:56
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

ETS2 multi hanyagolandó, nem éri meg, mert minden 10-12 éves gyerek viccesnek tartja, hogy direkt beléd megy, szembe forgalommal halad, keresztbe áll az úton elállva az utadat, stb.

Az ilyen modokért meg ahogy előttem írták bannolnak.

2018. jan. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi neked is kedves 2.!

Láttam róla pár videót + két három alkalommal léptem be, és igen nagyon vicces nekik.

Tisztában vagyok vele hogy ez egy játék, de azt is jól tudom hogy nagyon élethűen szimulálja a valóságot. Mikor megjelent én azóta játszom vele és nagyon szeretem.

De hogy a kamionos baleseteket viccnek fogják fel az sok.

2018. jan. 17. 16:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ezért engedtem el pár éve a multiplayer játékokat, ma már csak single-be játszok mindent. Meguntam hogy ha fellépek egy szerverre akkor a sok 10-12 éves idiótának kell könyörögni hogy hagyja abba a hülyeséget, aztán meg azt hallgatom hogyan b..ták meg az anyámat tegnap este. Nem azzal van a bajom hogy 10-12 évesek, életkortól függetlenül is lehetne normálisan játszani de állandóan megy a szájhősködés, persze ha ott állnék előtte akkor teli lenne a gatyája. Lehet persze hülyéskedni is, de sokaknak az a szórakozás ha a normális játékosokat akadályozzák és idegesítik. Az adminok meg csak dísznek vannak, jobbik esetben havonta felnéznek 5 percre. A rosszabbik esetben visszaélnek az admin jogukkal, k..vaanyáznak ezerrel de ha visszaszólsz neki akkor egyből bannol mert szidtad :D Ezért lett tele a hócipőm a multiplayer játékokkal, legyen az ETS, CS, COD vagy akármi,mert a játékosok 80 százaléka tönkreteszi az élményt.
2018. jan. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kedves utolsó neked is köszi a választ!
2018. jan. 30. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!