Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox x fifa 18ra tudok valahon...

Xbox x fifa 18ra tudok valahonnan coint venni, megbízható oldalról?

Figyelt kérdés
Találtam sok oldalt de mind kéri az e-mailem, jelszavam és biztonsági kérdésem (kicsit se gyanús)
2018. jan. 16. 01:26
 1/4 anonim ***** válasza:
A hivatalos Microsoft store nem jó? [link] Ez nem az? Van egészen 12.000 pöttyös pakkig.
2018. jan. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem pont az a gyanús, ha nem kérnek semmi hitelesítést.

Amúgy ilyesmit csak a hivatalos kiadótól vegyél, nem érdemes kockáztatni.

2018. jan. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem a fifa pontra gondoltam, hanem az aranyra amiből tudok játékosokat venni
2018. jan. 16. 13:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel nem vagyok FIFAs akkor utána ástam egy kicsit a hivatalos oldalon. Coint hivatalosan NEM lehet venni. Pont arra találták ki, hogy a játékosok egymás között tudjanak üzletelni vele a "Transfer Marketen". Új coinokat kihívásokkal és meccsek játszásával lehet szerezni. Az oka amiért nem árulnak az az, hogy akkor akinek pénze van összevásárolhatná egyből az álomcsapatot tehát gyakorlatilag fizetős csalás lenne. Az EA hivatalos oldalán figyelmeztetnek, hogy ha valaki coinokat árul másoknak (tehát igazi pénzért gyakorlatilag átküldi neki a marketen) az kitiltást eredményez. Mivel külsőleg nem lehet coinokat bevinni a rendszerbe kódokkal ezért bármilyen oldal ami ilyet hirdet az vagy profillopásra szakosodott vagy pedig egy profilról küldi át ami lenyomozható és akár utólag bajod is lehet belőle.
2018. jan. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!