Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért van CS GO pVpro-n fps...

Miért van CS GO pVpro-n fps droppom?

Figyelt kérdés
mostanság csak 5v5 pVpro meccseket szoktam játszani, és nem értem hogy miért van az hogy GTX 1070-el i5 4670K-val 8GB-rammal 300 fps-ről ahogy egyre telik az idő úgy esik le az fps-en, a végére már 60 vagy akár 30 alá is beesik, és ez csak pVpro-n van, mm-ben, dm-ben nincs, a böngészőt és minden mást ami nem kell bezárok miután joinolok, a játékot újra raktam semmi változás.
2018. jan. 16. 10:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

8GB ram telítődik, sajnos nem az igazi a kódolása a játékmódnak, ez szoftveres hiba.

Segíteni max +8gb rammal tudsz rajta.

2018. jan. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
amúgy drop egy p-vel. bocs de nem hagyhattam ki...
2018. jan. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
és cpu melegedés is okozhatja..ki kellene vizsgálni. szervíz szóbajöhet?
2018. jan. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
igen igazad van, a kérdésemben is az fps-em helyett fps-n írtam, már későn vettem észre bocs !, ha ez van akkor nem fogok venni DDR 3-as memóriákat mert pár hónap múlva április környékén 8700K-t vennék és oda már DDR4-es memóriákat, meg persze új alaplapot is, de látom hogy magas százalékban adsz helyes válaszokat akkor kérdeznék még valamit mert erre a kérdésemre nem kaptam helyes- értékelhető választ ez a processzor [link] hűtő jó a 8700K-hoz, lehet majd vele tuningolni a processzort majd később ?
2018. jan. 16. 13:00
 5/13 A kérdező kommentje:
melegedés nincs 5 venti van a házban alul 1, felül 1 elől 2 oldalt egy 18 cm-es, a cpu hűtő ami nekem van azzal nem lehet tuningolni, de alap órajelen játék közben nem megy 50°C fölé soha, ilyen hülyeségekért nem viszem szervízbe, bolond lennék én is megtudom nézni hogy a gépemben lévő alkatrészek mennyire melegszenek.
2018. jan. 16. 13:06
 6/13 A kérdező kommentje:
ám több ismerősömnek is 8 GB ramja van és sűrűn pVproznak és még gyengébb pc-vel is rendelkeznek tőlem, és nincsenek ilyen gondjaik.
2018. jan. 16. 13:08
 7/13 anonim válasza:

nekem sincs ilyen gondom, azért gondoltam komolyabbra. azt meg nem vettem ki az írásodból hogy szét tudod saját magad szerelni a gépedet.

melyik kliensről játszol?

2018. jan. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Microsoft Edge de tök mindegy ha Google Chrome-t használok is ugyan az van, és semmit nem tudok tenni ellene.
2018. jan. 16. 16:06
 9/13 anonim válasza:
nem böngészőről beszéltem, hanem kliensről. amit le kell tölteni és azon lehet futtatni a csgo-t. nekem rendesen steamről megy. valaki esea-t használ. online nem tudom megy-e és milyen oldalról, azt még sosem próbáltam.
2018. jan. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nem értem mire gondolsz, a CS GO steames játék így fel van rakva a steam kliens a gépre és steam felhőből le van töltve a gépre a CS GO, a PvPRO meg annyi hogy rá mész a PvPro.com-ra ott bejelentkezel a steam profiloddal és játszol ennyi, amikor PvPRO-n akarsz játszani csak belépsz és elindítasz egy 5v5 meccset majd amikor talál 5 játékost kibannolod azokat a mapokat amelyeken nem szeretnél játszani és kész aztán rá joinolsz és ennyi.
2018. jan. 16. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!