Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért fagy be a Sims 3?

Zsoltneuer kérdése:

Miért fagy be a Sims 3?

Figyelt kérdés
Egyik napról a másikra egyszer csak lassabban tölt be, játék közben pár másodpercre befagy(még a hang is). Mostanáig nem csinált, nem tudom mi lehet a probléma.(A gépemnek simán kell vigye) Légyszi segítsetek.

2018. jan. 16. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Tél van ember..Lehet hogy elfelejtetted fagyállóval feltölteni a gépet?
2018. jan. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ennek a hírtelen teljesítmény romlásnak egyik napról a másikra igencsak vírus szaga van...

Kutakodj egy kicsit a gépen, feladatkezelőben nézd meg nincs-e semmi olyan folyamat ami nem kéne ott legyen, egy vírus keresés se árthat stb...


Lehet driver probléma is egyébként.

2018. jan. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Minden driver telepitve van, mivel 2 napja raktam újra a windows-t(újrakás előtt is csinálta ezért probáltam újrarakni, de nem segitett)
2018. jan. 16. 20:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak a Sims 3 csinálja ezt?

Ha nem akkor lehet hardware-es probléma is...

Tolj pár benchmarkot, system stability testet, nézd meg h megszokott-e minden, ha nem akkor hardware-es gond van, ha jó minden akkor ötletem nincs xddd (utóbbi esetben az egyetlen tippem, hogy az egyik costum content szarakszik vmiért.)

2018. jan. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!