Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért van az, hogy a Dead by...

Miért van az, hogy a Dead by Daylight-ban campernek hívnak akkor is, amikor nem vagyok az?

Figyelt kérdés

A játékot "nem rég kezdem", havonta párszor játszok vele (cuz több játékot tolok egyszerre). Még az elején campel-tem, mert úgy olvastam, hogy az taktikának számít, hogyha megvárod, azt, hogy valaki menjen a társának segíteni. Mint kiderült, a survivor community szerint nem fair, végül is igazuk van.

Elkezdtem nemrég normális killer-ként játszani, úgy, hogy amikor felakasztok valakit elmegyek másik playert keresni. Amelyik meccsben senkit sem öltem meg, vagy csak 1 playert, akkor mindenki "GG", "Have a nice day" stb... De miután pl: fél órával ezelőtt max kill-el nyertem egy meccset írták, hogy "report", "try to not camp" stb... Mikor én nem campeltem! :( A generátorok, raklapok mellé, magas fűbe raktam a csapdákat, és belementek, illetve a vérnyomokat figyelve stb..., értitek elkaptam őket.

Az utolsó 2 túlélőnél a következő volt:

Egyiket elkaptam, felakasztottam, majd elmentem, hogy felszedjem azokat a csapdákat, amiket leszereltek. Mikor megfordultam ott volt mögöttem, a másik, még nem felakasztott játékos, szóval üldözőbe vettem. Ő átugrott egy raklapon, de én nem megkerültem, hanem visszafordultam, mikor visszafelé mászott a raklapon. Elkaptam őt is.

Csapdákat raktam le előttük, majd oda-vissza mászkáltam a felakasztott túlélők között.

Megnyertem, ki is írtam, hogy "GG" erre meg elkezdenek szidni, hogy miért campelek :(

Sry, hogyha sok lett, jó volt ezt így leírni. Már kezdett idegesíteni, hogy amikor "jó" killer akarok lenni, akkor is szidnak. :(

Köszönöm előre is a válaszokat! ^^



2018. jan. 17. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Én régebben (még úgy a Call of Duty 4 idejében) azt írtam nekik: "ha nem tetszik, tegyél ellene". Ha nem tetszik, hogy kempelek, fogjatok össze, keressetek meg, nyírjatok ki! De az már túl bonyolult lenne, marad a rinyálás.

Egy olyan lassú, bujkálós játékban meg, mint a DbD, pláne nincs értelme lázadni a "kempelés" ellen.

2018. jan. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A leírásod alapján - ha jól értem - abból indultak ki hogy egy nem camper az nem lehet azon a helyen ahol a másodikuk elmenekült mivel nyilván az illető továbbáll, de mivel Te visszafordultál és elkaptad, ők azt hitték hogy campeltél, pedig nem.


Egyébként az az ő hibája hogy ahogy a camper kihasználja hogy vár az ellenségre, ő azt próbálta kihasználni hogy a nem-camper nem marad azon a helyen, ezért ő arra jött vissza hogy büntetlenül hátba támadhasson. Jól tetted amit tettél, a sértődöttségük nem jogos.

2018. jan. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja, most hogy utánanéztem a gámának látom hogy aszimmetrikus, mindegy, az hogy túljártál az eszén az nem campelés.
2018. jan. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! ^^
2018. jan. 19. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!