Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A PUBG miért olyan népszerű?

A PUBG miért olyan népszerű?

Figyelt kérdés
Az alap elgondolás mondjuk, hogy érdekes, de maga a játék az valami katasztrófa. A harcrendszer elavult, szépnek sem nevezhető és még bugos is. A cheaterek meg már csak ráadások. Ugyan mi a franc olyan jó ebben? Vagy ez megint egy olyan őrület mint mondjuk a Despacito és társai?
2018. jan. 18. 19:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%

Felkapták a youtuberek, twich-esek és elterjedt.


Olvasd el ezt:

[link]

2018. jan. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Mert ahogy te is írtad , az alapelgondolás érdekes, valamint olyan elemeket tartalmaz, ami a játékosok között népszerű. Emellett (sokszor egyébként túlságosan is pozitívnak mutatott) óriási marketinget kap. Amúgy technikailag borzalmas a kivitelezés. Sokan reménykednek benne jobb lesz, de lássuk be erre nagyon kicsi az esély , legalábbis nagy csodát nem kell várni .
2018. jan. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%

Mert tolja a marketing maga előtt.

Ugyan olyan fos, mint a No man sky meg a többi ratyi játék.

2018. jan. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Én mondjuk csak a Solo részt próbáltam, de az borzalom. Egyébként hiába a rohadt nagy pálya, az a mező úgyis pár perc alatt összenyomja a pályát és ha nincs szerencsénk, akkor aztán lehet nyomulni a pálya másik végébe, ha meg tényleg nincs szerencsénk, akkor mindezt gyalog (megjegyzem ez se nem izgalmas, se nem érdekes élmény)


A Division után ezek a technikai megoldások, hogy is mondjam... olyan mint valami 2008 környékéről szabadult game. És az sem helytálló, hogy "mindenki a saját stílusa szerint játszik." Én pl a Mesterlövészek táborába tartozom, de eddig egyetlen egyszer találtam megfelelő puskát hozzá.

2018. jan. 18. 19:41
 5/14 anonim ***** válasza:
72%

Én is megvettem, a haverok kedvéért beletoltam 40 órát, és állíthatom, 32 éves gamer pályafutásom alatt ennél gagyibb, unalmasabb, ocsmányabb, bugosabb multiplayer játékkal nem igazán találkoztam (valószínűleg benne van a legrosszabb 10 között). Élő példája annak, hogy a hype a legnagyobb f**t is el tudja adni.

Megfigyelésem szerint pont azok istenítik a PUBG-t, akik még egyetlen másik multis shooterrel sem játszottak komolyabban (lásd a fenti Index cikket).

2018. jan. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Megnyugtató, hogy nem csak szerintem egy hányinger. Kiszedett a gyerek a magas fűből. visszanéztem a deathcamot és lám olyan jó az egész grafika, hogy kb 100 méterig mutatja a füvet, aztán sehol semmi. Konkrétan full tisztán látta, hogy ott hasalok. No comment.


Játszottam már én is pár szarral, de ez magasan a legrosszabb. Szerencsejáték az egész. És 30+ millió eladott példány. Ez nem több, mint egy dühöngő játszótér a mai igénytelen gamereknek. Mint valami mutáns CS:GO nagytesó. Nulla gondolkozás csak menjél lőjél aztán ha szerencséd van, akkor senki nem fog a hátadba menni. Sokszor lootolni is alig van idő, mert az a szar nyomja össze a pályát aztán lehet rohanni.

2018. jan. 18. 21:02
 7/14 anonim ***** válasza:

Akkor hozok egy másik példát.

Star Wars meg az egyik főszereplő és a nadrágja.

Ezzel van tele a Facebook.

Mondjuk rohadtul nem értem, hogy ebben mi olyan "XD", de biztos.

Tök egyértelmű és általános hogy egy harcoson ilyen nadrág van, mert taktikai szempontból előnyös és még azt se tudod mondani, hogy nem megszokott, mert több harcoson is látható(vagy volt).

Mégis menő mém lett belőle, de állítom, hogy a 99% nem tudja min "XD"-zik.

2018. jan. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
39%

A PUBG azért lett hirtelen népszerű, mert alapból óriási rajongótáborral kezdett. Az egész játék ARMA (nem tudom már, hogy 2. vagy 3. rész) modként kezdett, így már kapásból nem kellett a legelején pénzt költeni a marketingre, hogy elkezdjék venni az emberek. Ezt a pénzt amit megspóroltak a jobb marketingre és a streamerek, youtubesok ingyen példányaira tudták költeni. Azok meg bereklámozták, felhypeolták, ami miatt a nézőik egyből rohantak megvenni.

Az ilyen nézőket meg nem érdekli a játék minősége, hogy egy bughalmaz, hogy az első map hibáit nem tudták még mai napig kijavítani a készítők, de már a harmadik maphoz akarnak hozzákezdeni. Meg ugye ebbe is betört az esport láz, emiatt még népszerűbb lett.

2018. jan. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
Na, valami PUBG-mániás kis majom neki is látott a lepontozásnak... :)
2018. jan. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
semmi baj nincs azzal, mivel 50%_nál jobbak a válaszok, ez csak az ő pontjait rontja le :D
2018. jan. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!