Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen decket válasszak...

I.B.T. kérdése:

Milyen decket válasszak hearthstone-ban?

Figyelt kérdés

Összegyűlt 2600 dustom. Arra lennék kiváncsi, hogy nektek mely paklik jöttek be.

Eddig csak a pappal, warlockkal, magel játszottam, a többinél bontottam a lapokat mivel nem költök a játékra és valahogy össze kellett állítani az előbb felsoroltakhoz a lapokat.

Legendások melyek megvannak:

hunter/mage/priest/warlock legendás hősök. Pap és mage questlapok. Lich king, Ysera és Nzoth.

Amit bontanék az Sunkeeper, Sunsorrow + ami razakus priesthez való legendások. Az utóbbi elég érdekes. Nagyon nagyra tartják a Highlander priestet de nem jó:D Lehet csak én vagyok vele szerencsétlet de egy sima agropaklival többre megyek.

2 pakli közt vacilálok.A kingsbanes rugó illetve a jade druida. Egyikhez sincs se legendás hősöm se a gerincét alkotó legendások (kingsbane, stb).

Még a paladinon gondolkoztam ha már megvan belőlle 2 elég jó legendás, craftolok hozzá Tyriont és csinálok ezekből egy normális decket.


Mit gondoltok?



2018. jan. 20. 06:42
 1/5 A kérdező kommentje:

Ja és amik eddig vannak deckjeim:

- Razakus priest

- Dark Pact (1-2 kártya hiányával)

- Dragon Priest

- Különböző Jaine-s mage paklik

. FAce hunter.

2018. jan. 20. 06:48
 2/5 anonim ***** válasza:

Innen: [link]

Tier 1 decket érdemes craftolni.

2018. jan. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sunkeepert szerintem semmiképp ne bontsd le de ha már megvan az aggro vagy murlock palát összerakhatod.

Én ezt a honlapot ajánlom: [link]

Kb 4 óránként frissül a meta az aktuális winrate szerint, a top paklik közül érdemes válogatni.

2018. jan. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pontosabban a legutóbbi 4 nap statisztikája van fent mindig, nem tudom honnan szedtem a 4 órát :) Amúgy folyamatosan frissül, ennél jobb honlapot még nem találtam eddig.
2018. jan. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. jan. 21. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!