Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az a gondom, hogy minecraftban...

Az a gondom, hogy minecraftban 30-40 fölé nem megy az fps-em, pedig nem gyenge gépen játszok vele (adatok lent). Valaki valami megoldást? (optifine bent van)

Figyelt kérdés

I7-6700HQ, NVIDIA 960M (4gb), 8gb ram

próbáltam a launcherben is állítgatni a javát, de jelentősebb fps növelést nem sikerült elérnem.



2018. jan. 21. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Shader is van bent, vagy csak optifine? Modokkal, texture packkel mi a helyzet? Mekkora a képfelbontásod? Skin van a karakteren, ha igen, mekkora bit számú?


Vagy nagyon melegszik a gép, vagy valami a háttérben lezabálja a teljesítményt.

2018. jan. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nincs skin, shader nincs bent, csak optifine. más játékok közben sokkal jobban melegszik a laptop. Az az érdekes, hogy pl WoT-nál 120fps-em van full HD, full grafikai beállításokon. 1920x1080 a felbontásom.
2018. jan. 21. 21:35
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
A WoT nem nagyon eszi a gépet.. nekem full hd-n nem megy 50 fok fölé a kártyám.. nem is hűti csak kb. 10 percenként. Vedd lejjebb a grafikát, ha feljebb megy az fps akkor a gép nem bírja.
2018. jan. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 he84 ***** válasza:
Hmm, a processzorod is megfelelő hozzá? A leírt adatokból nekem nehezen jön le, hogy milyen a processzorod, mivel nem teljesen értek hozzá. De akkor a kérdésem pontosabban az, hogy dual-os, tehát 2 magos a processzorod, vagy 1 magos? Ugyanis a 2 magos jobb a Minecraft-nak, de 1 magoson is tűrhetően fut. Nekem anno 1 magoson volt sokáig először, akkor nekem is maximum 30 FPS körüli volt, olykor eléggé akadt és a RAM is kevesebb volt, 3 GB RAM volt. Most már egy ideje 8 GB RAM-om van és 2 magos processzorom és a maximumot 80 FPS-re állítottam azóta, 100 FPS fölé nem érdemes. Egyáltalán a Videóbeállításokon belül beállítottad a maximum FPS mértéket? Mert hogyha netán nem, akkor ne csodálkozz, hogy nem megy 40 FPS fölé. Csak azért mondom, mert ez se zárható ki.
2018. jan. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Beírod google-be a proci nevét, az első intel ark pof*n basz, 4 mag 8 szál.
2018. jan. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!