Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudnám gyorsabban...

Hogyan tudnám gyorsabban kirákni a Rubik kockát?

Figyelt kérdés
Fridrich metódussal rakom a kockát és a leggyorsabb időm 29 másodperc. De akármennyire is szeretném egyszerűen nem tudom gyorsabban. Ezen lehet gyorsítani valahogy? Mert akárhogy erőlködöm nem megy gyorsabban. A kereszt kirakása elég lassan megy. Elég változó,de van amikor csak a kereszt 10 másodperc. Ami elég lassú. Nem tudom ezen hogy javíthatnék. Minden nap gyakorlom. Elképzelni sem tudom hogy egyes emberek hogy tudják pár másodperc alatt kirakni. Nahh mindegy. Előre is köszönöm a válaszokat.

2018. jan. 21. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Gyakorlással.

Sajnos, ez ilyen. Itt már nem születnek egyéni rekordok óránként.

A keresztet úgy érdemes gyakorolni, hogy fejben megjegyzed, hogy hogyan fogod kkrakni, majd amikor rakod, már nézed az első F2L párt, hova fognak kerülni egymáshoz képest.

Ugyanez az F2L során, azaz amikor raksz egy párt, igazából nem arra fogyelsz, hanem már nézed a következőt, és amikor azt rakod, akklr már szemeddel a következőt keresed.

Akik pár másodperc alatt rakják, tk. így csinálják, csak a rengeteg gyakorlás miatt nagyon magas szintre fejlesztették.

2018. jan. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben értem. Köszönöm a választ :).
2018. jan. 22. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!