Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mért van az hogy az MTA-ban a...

Mért van az hogy az MTA-ban a saját szerveremen kidob a játék?

Figyelt kérdés

Saját szervert indítottam majd elkezdet tölteni egy másfél megát majd ezzel az üzenettel kidobot:

Letöltés hiba: Error downloading requested files. Timeout was reached. [Connection timed out after 10000 milliseconds] [admin/client/images/warning.png]

Itt van egy kép hogy tölt:

[link]

A segítséget előre is köszönöm!



2018. jan. 21. 21:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom lehet gond a netkábellel.

A 10e.milisec. nagyon hosszú idő szerintem. [norm]

[link]

Ezen az oldalon meg tudod mérni a sebességedet. Elég Ramod van? Egyébként ha nyirkos a levegő nálad, akkor megrozsdállhat a csatlakozó. Egy rakás tényező befolyásol egy ilyen folyamatot.

netkábel

router

ram

netsebesség

net válaszidő (ping/jitter-ezek zavarnak általában, mert hiába megy a neted gigával, ha nem válaszol időben le fog választani a hálózat/szerver)

és a játék teljesítménye. értem ez alatt, ha gyengébb géped van lejjebb kell venni a teljesítményeket mint pl: árnyék grafika, részletesség grafika(házak autók) színek (bitek), hangeffektek mint utcazaj meg ilyesmik.

a progik melyek a neted húzzák:

torrent, skype, viber, youtube online zene hallgatás, meg ilyenek.

Ezeket ha mind átnézed, lehet megtalálod a megoldást.

Sok sikert =)

2018. jan. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!