Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mitől lesz az ember eredményes...

Mitől lesz az ember eredményesebb multiplayer játékokban, ha groupban van?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy bármit játszok (OW, Paladins, stb.) ha csapatban tolom (pl. barátokkal) sokkal ügyesebb mindenki, még én is, mintha csak szólóba játszanék. Amikor egyedül kezdek el pl. Paladinsozni, szinte minden egyes meccsemet bukom, teljesen mindegy hogy hogyan játszok. Ha én vagyok a legjobb, ha a legrosszabb, bukok. Ahogy jönnek a barátok, akik hozzáteszem skillben kb. ott vannak mint én, hirtelen elkezdünk nyerni, és ők is ugyanezt tapasztalják, egyedül már kedvük sincs belépni. Mitől van ez? Az hogy megbeszéljük ki mit csinál? Nem nagyon szoktam multizni, ezért kérdezem.
2018. jan. 22. 14:41
 1/1 anonim ***** válasza:

jobb az információ megosztás, valós időben kapod és adod, nem kell írni, ami ilyen akció teli játékban hatalmas hátrány, akár 4-5 másodperc is sokat számít.


Ezután ott van a lelki oldala is, kevésbé stresszelsz, el röhögtök, pozitívabban állsz hozzá, ez pedig megdobja a teljesítményt (persze ha folyton vesztetek ez akár meg is fordulhat és akkor még rosszabb leszel, mint normál esetben lennél a nyomás miatt).

2018. jan. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!