Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ez a kérdés lényegében kérés....

Ez a kérdés lényegében kérés. Szóval ajánlanátok nekem valami jó PC-s játékot? (Kifogytam az ötletekből mivel játszhatnék)

Figyelt kérdés

Műfaj lényegében mindegy csak ne autóverseny(kivéve rally) és ne sport.Játékok amiket nagyon bírtam:Max Payne,COD,Prototype,Mafia,Prince of Persia,GTA,Commandos,Gorky17,Doom,Mass Effect,Batman:Arkham Asylum,Age of Mythology,Gears of war,.....

Hosszú a lista,régi vagy új nem számít csak legyen hangulata.


2010. jún. 5. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Én mostanában a Far Cry 1-2-vel játszok . Mind kettőnek remek hangulata van (az 1. része egy dzsungeles sziget csoporton játszódik a 2. meg az afrikai szavannán).Monjuk nekem az 1. rész jobban tetszik mert az annyira hasonlít a Ragadozó filmre (bujkálás a dzsungelben ellenséges szoldosok kiiktatása egyenként ) imádom mikor kilövök egy zsoldost a többi társa meg őrülten lő össze-vissza mert nem tudják honnan lőttek! :D Én ezt a 2 játékot ajánlom.
2010. jún. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Mass Effect 2 (ha nem erre gondoltál a felsorolásban), továbbá Oblivion (RPG), Dragon Age (szintén RPG), The Witcher (még egy RPG). Nagyjából ezek jutottak eszembe így hirtelen, amik nincsenek a felsorolásban.
2010. jún. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hűha...

FPS: Half-Life 2, CS: Source, Medal of Honor sorozat

TPS: Tomb Raider 7-8, Scarface, Beyond Good and Evil

Rally: Richard Burns Rally, Dirt 1-2

Stratégia: LoTR: Battle For Middle Earth 1-2, Warhammer sorozat, Rush For Berlin

RPG: Dragon Age, Elder Scrolls: Morrowind-Oblivion, Icewind Dale, Baldurs Gate, Planescape: Torment

2010. jún. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hoppá, majd elfelejtettem:

Horror: Silent Hill sorozat, Condemned 1-2, Suffering 1-2

Kaland: The Whispered World, Myst sorozat, Syberia 1-2

2010. jún. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat!

Rákerestem párra és szerintem hamarosan beszerzek néhányat.

Kösz a segítséget.

2010. jún. 9. 12:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Just Cause 2. Igaz ha az ember nem hülyülésre szánja akkor nem nagyon ér valamit a játék. Először nekem sem tetszett, de aztán leszedtem hozzá pár módosítást és nem is akarok mással játszani mostanában. Annyira elvagyok ezzel a játékkal. Mert olyan dolgokat lehet benne megcsinálni amiket még akciófilmekben sem látsz.
2010. jún. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a II. Világháborús játékokat kedvelem főleg a stratégiaiakat. Amit ajállani tudnék az a Blitzkrieg sorozat. Rendkívül pontosan vannak megcsinálva benne a tankok, lövegek, teherautól..stb és igazi stratégiai érzék kell hozzá, hogy végig lehessen vinni. Én azt első részét imádom sokat is multizom vele és még pályákat is lehet szerkezteni hozzá. Sztem megunhatatlan játék. De ott van még a Sudden Strike és a Codename Panzers sorozat. Mindegyiket ajállani tudon.
2010. szept. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!