Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » AOE 2 Age of Empires 2 -ben...

AOE 2 Age of Empires 2 -ben mitől függ az, hogy ki lesz az ellenségem, és ki lesz a szövetségesem? Pontosabban hogyan állíthatom ezt be?

Figyelt kérdés

Angol változatom van.

A Team-ben kerestem a megoldást, ahol 1-4-ig van választási lehetőségem, de nem találtam egyelőre összefüggést.



2018. jan. 23. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
4 team van, 1, 2, 3, 4, ha két játékosnak azonos a számozása (pl 1 1 2 3) akkor ketten együtt vannak, kettő meg solozik.
2018. jan. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, egyébként az lehet, hogy nálam hibás a program? Mert nekem barátom volt valamelyik, tehát nem tudtam kárt tenni benne, de ő simán átjött és lerombolt nálam mindent, nekem pedig tétlenül kellett néznem, ez miért volt így? Offline játszom.
2018. jan. 23. 21:57
 3/5 anonim ***** válasza:

A játékban, jobb felül, a Diplomácia menünél át lehet állítani a szövetséges státuszát ellenségesre. Amíg neked szövetséges van bejelölve a barátodhoz, addig nem támadhatod, még akkor sem, ha ő ellenségre állít téged. Úgy ő, viszont támadhat téged, egyoldalúan.


Személyes megjegyzés: hogy jó nagy genyó, a haverod... :)

2018. jan. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*Off: Szövegértelmezésből egyes, nekem. :) Sorry.
2018. jan. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tökéletesen értettem (Y) a gép ellen játszom =D Mindjárt keresem a beállítását az egyoldalúságnak =) Ha nem változik az egyoldalúság, írok =) És köszönöm szépen!
2018. jan. 26. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!