Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ps Storeban miért nem tudok...

Ps Storeban miért nem tudok játékot venni?

Figyelt kérdés
Megadtam a bankkártya adatait jó is minden, de amikor már rá nyomok a vásárlásra kiír valami hibát és nem történik semmi

2018. jan. 25. 00:54
 1/10 anonim ***** válasza:
mit ír ki pontosan?
2018. jan. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A bankkártyád alkalmas online vásárlásra?
2018. jan. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem viccből írja ki azt a valamilyen hibát.
2018. jan. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Valamiért.
2018. jan. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet a kártya típusa nem jó, csak Mastercardal vagy Visa-val lehet.
2018. jan. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mastercardom van. Hiba. E-8200012C
2018. jan. 25. 13:08
 7/10 anonim ***** válasza:

Google keresés: "E-8200012C"


Sorra jönnek a találatok.

2018. jan. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, csak angolul. Néztem már én is, de semmit nem értek belőle
2018. jan. 25. 13:50
 9/10 anonim ***** válasza:

Rosszul adtad meg az adataidat, vagy a megadott lakcím/számlázási cím a SEN-ben eltér a kártyádnál meglévő (hivatalos) lakcímtől/számlázási címtől.


Aztán ott a kérdés, milyen országra van állítva a PS, mert csak azonos ország bankja és arra beállított PS fiók működik, ha te pl Németországban használnád de magyar bankkártyád van, az életben nem fog működni.


Aztán az is kérdés, van egyáltalán beállítva internetes vásárlásra limited a bankodnál? Mert az alapjáraton 0 HUF/nap, szóval egy személyes látogatásba kerül a bankfiókodnál.


Alkalmas egyáltalán a kártyád online fizetésre? Csak VISA meg Mastercard-ként felhasználható kártyákat fogad el, Maestro pl ki van lőve. Ha nem AVS kompatibilis a kártya (ezek többnyire a dombor nyomott, illetve aranyozott számú kártyák), akkor esélytelen a vásárlás. Hogy olyan-e, szintén a bankfiókban tudnak felvilágosítani.


Név megadásánál csak latin karaktereket használj, a magyar ékezetes betűket felejtsd el. Pl Enikő->Eniko, Béla->Bela stb.


Címnél semmiképp ne használj különleges karaktereket, mint * - / ' , ha ilyen van, hagyd ki.


PS4 egyáltalán aktiválva lett mint a fő konzolod? Mert ha nincs aktiválva, akkor meg aztán tényleg semmi nem fog menni.

2018. jan. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De eddig tudtam vásárolni. Igen ez minden oké
2018. jan. 25. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!