Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 4-ben a bb. moveobjects...

Sims 4-ben a bb. moveobjects kód bekapcsolásával hogy tudom úgy mozgatni a tárgyakat mint az alábbi videóban?

Figyelt kérdés

tehát hogy nem szabja meg az elhelyezést a négyzetrács hanem azon belül is milliméter pontosan akárhogy lerakhatom

illetve még annyi hogy azt olvastam a [ és ] gombokkal lehet a tárgyak méretét változtatni család kód beírása után, de a magyar billentyűzeten ez az F és G és azokra nem fogadja el, valaki tudja magyar klaviatúrán melyik gombokkal lehet?



2018. jan. 25. 19:34
 1/4 A kérdező kommentje:
2018. jan. 25. 19:35
 2/4 anonim ***** válasza:

AltGr-rel tudod miliméter pontosan lerakni a tágyakat. Ugye beütötted a bb.moveobjects on csalás kódot, ezután az ő és ú gombokkal tudod a méretüket növelni és csökkenteni. Most fejből nem emlékszem, hogy melyik melyik. Belinkelek egy videót, amiben csaláskódokat mutatják be, csak magyarul. És tippeket, trükökket, ahova nem feltétlen kell csaláskód. Ha még nem láttad szerintem nézd meg.

[link]

2018. jan. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyébként a videóban elhangzik, hogy a tárgyat nem lehet csökkenteni az eredetihez képest. Mostmár lehet. Ha eredeti a játék, akkor valamelyik frissítéssel jött, hogy lehet az eredetit is kicsinyíteni. Tök hasznos pl: szőnyegeknél
2018. jan. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2018. jan. 25. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!