Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok ajánlani olyan...

Tudnátok ajánlani olyan játékokat, amikben van lehetőség komolyabb házak lemodellezésére, megépítésére?

Figyelt kérdés

Mindig is olyan voltam, aki Sims-ben is kizárólag az építkezést élvezte. Ha eszembe jutott valamilyen (szerintem) menő építmény, akkor vagy Minecraftban vagy Sims-ben valósítottam meg, viszont mindkettőnek megvannak a magától értetődő hátrányai. A Simsben a korlátozott terület és terepformálhatóság, a Minecraftban pedig maga a blokkos rendszer, ami sokszor nem akkora probléma, de ferde falaknál és speciális formáknál már meggyűlik vele az ember baja. Épp ezért szeretnék valami olyan játékot, amiben még ha nem is elsősorban az építkezés a legfontosabb tényező, mégis kifjezetten jól lehet benne megálmodott házakat, építményeket készíteni, lehetőleg minél sandbox-osabb módon. Tudom hogy vannak erre a célra modellező, építészeti szoftverek, de szándékosan játékot szeretnék, ahol a mű elkészülte után akár interaktálni is tudok az építménnyel.

Köszönöm a válaszokat!



2018. jan. 26. 09:19
 1/2 SIDLER22 ***** válasza:
Én egyedül a Hammer-t tudom neked ajánlani ami igazándiból nem egy játék, de a CS:GO és a TF2 mapok építő szoftvere. Abba sok dolgot meg lehet valósítani (úgy nagyjából mindent). És utána csak le kell konvertálnod a mapot és már meg is nézheted CS:GO-ban vagy TF2-ben.
2018. jan. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Szerintem ha a minecraftba teszel be egy két modod, király lehet.


Carpenter's blocks

Ferde, kisebb, háromszöges, saját magadnak formázható blockokat ad be. Pl megcsinálhatod, hogy a kockának az egyik oldala föld, a másik lapja fa satöbbi


Chisel mod

Nagyon-nagyon-nagyon sok új kinézdtet ad be a blockoknak. Mondjuk a deszkának 10-15 féle variációja lesz


Decocraft mod

Tárgyakat ad be a játékba

Maci, számítógép, konyhaszekrények, csecsebecsék és minden más :D

2018. márc. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!