Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » CSGO-ban (Counter Strike...

CSGO-ban (Counter Strike Global Offensive) nevű játékban VAC bant lehet kapni SweetFX használata miatt?

Figyelt kérdés

2018. jan. 27. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt mondják nem, ugyanakkor ha megtanulsz játszani akkor nem lesz szükséged tisztességtelen előnyre.
2018. jan. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, hogy ez előny :D Jelenleg Dupla Kala rangom van, (170 órát játszottam eddig) amiért használni szeretném, annak az az oka, hogy szeretném ha kicsit szebb lenne a játékmenet.
2018. jan. 27. 19:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Arra szokták használni hogy a színek vagy fények módosításával hamarabb észrevegyék az ellenséget. Attól az elvtől tisztességtelen előny, ha feltételezed hogy senki más nem használja és hozzájuk képest te taktikai előnybe kerülsz mert hamarabb meglátod a másikat.


Ha a program belepiszkál a játék fájljaiba, azt tudja a VAC figyelni. Bár szinte mindenhol azt írják hogy nem jár érte ban, én biztos nem kockáztatnék egy ilyen kis dolgon. A Youtube-ra feltett élénk színű videókat amúgy utólag szokták a videoszerkesztőben módosítani, az alap játék jellemzően 'vanilla' marad.

2018. jan. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem. Mégis látok olyan "pro" játékosokat, akiknek elég jól nézki a játék. Felraktam max grafikára mindent és úgy sem nézki olyan jól, tehát nem értem akkor.
2018. jan. 27. 19:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

VebranceGui-t használj, ugyanis a SweetFX VAC-ol!

Sajnos saját tapasztalat xD

2018. jan. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!