Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit lehet tudni a Life is...

Mit lehet tudni a Life is strange 2-ről?

Figyelt kérdés
Tényleg egy teljesen új történet lesz?

2018. jan. 28. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Tavaly május óta nem tudni róla semmit, de akkor azt mondták, Max és Chloe története lezárult, új történet lesz. De a csapat most még gőzerővel dolgozik a Vampyr című játékon, úgyhogy én két éven belül nem számítanék a LiS 2-re.
2018. jan. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem valami sokat ahogy előttem is írták. Nem Max és Chloe lesz a főszereplői, annyi utalást tettek, hogy talán, kihangsúlyozom TALÁN Maxre lesznek utalások. Azon kívül semmit se tudni.
2018. jan. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ahogy az előttem lévő válaszolók is mondták: nem Max és Chloe lesz a főszereplő.

Nem mostanában fog megjelenni, mert még a before the storm bonus epizódja sem jelent meg.

2018. febr. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azóta új fejlemények jöttek, mivel ahogy nem sokára kijön a bónusz epizód a Stormhoz.

Most már biztos, hogy a következő Life is Strange játékban nem fog szerepelni Max és Chloe. Még rövid jelenet erejéig se fog feltűnni Max, ahogy az korábban felmerült. Teljesen új karakterek, teljesen új sztori lesz.

Van egy jó hír: a készítők azt mondták a következő hónapokban bejelentik a játék folytatását.

2018. márc. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Azóta gondolom már játszottál vele / kijátszottad a LIS2-t. Tegnap játszottam ki, és imádtam:) A Life is Strange az egyetlen játék (eddig) ami megsiratott.

2020. júl. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!