Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti se tudtátok feláldozni a...

Ti se tudtátok feláldozni a kislányokat a Bioshockban?

Figyelt kérdés
Én egyszer sem, és nem is nő vagyok, hanem egy majdnem 30 éves férfi már. Ugye lehet választani, hogy feláldozod, vagy megmented őket, viszont a megmentésért kevesebb adam-ot kapsz. De akk sem tudtam őket feláldozni, lehet azért, mert már benne vagyok a korban, és lehetne akár kislányom is, nem tudom, de érdekes a dolog...

2018. jan. 28. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:

A Bioshock 1-et mindkét módon végigjátszottam, de a Bioshock 2-t mindkétszer megmentőként vittem végig. Egy Big Daddy nem bánt kislányokat. Nem fért bele a karakterbe. Engem a második rész sokkal jobban megérintett ebből a szempontból. Sírtam is a végén.

(Gondolom amúgy rájöttél, hogy az ADAM nem is számít. Ha egy szinten minden gyereket megmentesz, akkor Tenenbaum küld ajándékot, amivel nagyjából ugyanott vagy. Taktikai szempontból csak akkor jársz rosszul, ha nem egyformán kezeled a gyerekeket.)

2018. jan. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Most v az 1 v a 2 végén de emlékszem h v mi 30.000 ADAM volt nálam és el se használtam.


Egyébként meg nem ölök kislányokat. Bár a halálbüntetést szemrebbenés nélkül bevezetném.

2018. jan. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajna én sosem tudtam annyira beleélni magam egy játékba, hogy megsajnáljak egy digitális teremtményt. A Bioshock-okat végigtoltam mindkét módon, de különösebben nem vágott földhöz. Pedig van két lányom is.
2018. jan. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!