Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 4-ben hogyan kell gyerket...

Sims 4-ben hogyan kell gyerket nemzeni?

Figyelt kérdés

A 2 simem már házastársak és max szinten van a kapcsolatuk is de mégsincs olyan lehetőség, hogy Try for a Baby csak simán Woohoo. :/ Mindent kipróbáltam már (termékenységi masszázst, életcéljuknak beállítottam a családot) illetve figyeltem arra is, hogy amikor létrehoztam a női simet teherbe tudjon esni. Nem jön össze valamiért.


Előre is köszönöm a segítséget.



2018. jan. 30. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Maximum örökbefogadás... :(

Biztos, hogy ha rámész az ágyra, nem írja ki?

2018. jan. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Biztos :/ azért köszi a választ :)
2018. jan. 30. 23:24
 3/5 anonim válasza:
Szüleid nem tiltották le ezt a lehetőséget, mert elvileg be lehet állítani.
2018. febr. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Amikor csinálod a simeket, a simkészítőben, akkor be lehet állítani, hogy become pregnant, get others pregnant, és neither. A csajnál az elsőt kell beállítani a pasinál a másodikat. Szóval a pasinál is be kell állítani, hogy ő tudjon gyereket nemzeni.

( [link]


De az nem lehet, hogy a csaj már terhes, csak nem látszik a pociján? Illetve, lehet, hogy terhes, csak a game optionnál nincs beállítva az öregedés, ezért nem tudja megszülni???


Esetleg testingcheats kód, aztán jobb klikk és mindkét simnél debug?


Ha az ágyat letöltötted, lehet, hogy van vele valami bug, ezért nincs rajta ilyen funkció, próbáld ki, hogy más ágyban van-e try for baby.


az előző sims játékoknál akkor is le volt tiltva a funkció, ha 8+ sim volt a háztartásodban, sims4-ben még nem próbáltam ezt, de ha sok sim vagy állat van a háztartásodban, akkor ez is lehet az oka, hogy nincs ilyen funkció.

2018. febr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, nagyon köszönöm a segítséget! :)
2018. febr. 28. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!