Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Jelenleg a word of tanks hez...

Minato6 kérdése:

Jelenleg a word of tanks hez milyen minimum es ajanlot gepigeny kell?

Figyelt kérdés

2018. jan. 31. 02:55
 1/5 anonim ***** válasza:
A google már kiírta volna...
2018. jan. 31. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem ara.vagyok.kibancsi ami irva van.mert az.semit.nem.er az alapjan majdnem.fullos.grafikai bealitason kene mennie ahoz kepest sehol sem.vagyok. A tapasztalatok erdekelnek a tenyleges.ami.a.gyakorlatban.is igaz. Egyepkent az.asztalival.nimcs.is.gondom a.regi gepem.kozepesen.birta aban.egy dual.os.proci volt.3,6ghz es 4gb ram.es.512 es ati vga. Az uj mar mas kerdes de.egy laptop miat erdekel.ami i3 2350m procival van 4gb ram al 2gb os ati radeon hd 7670m vga val a.leirtak apjan iletve egy bizonyos oldalon.meg ossze hasolitani is.lehet es.ki irja.mit.kenne.birnia ot meg.a.magas grafikan.is.viszonlag.elfogadhatonak.kenne.lennie. de.szerintem.legalab enek.is.tudnia.kellene.a.kozepest mint.a.regi.asztalimnak.foleg.hogy az.sokal.gyengeb is volt.es megis.csak.alacsony grafikan megy ugy ahogy amit.nem.ertek.miert.
2018. jan. 31. 13:16
 3/5 Brandon41 ***** válasza:
I7 6700k, 16gb 2400mhz RAM és R9 390 videókártya, ezzel a konfigurációval játszok kb 116 fps +/- néhány fps. Az én kimaxolt beállításommal nem hiszem, hogy sokra mész.
2018. febr. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A World of Tanks optimalizáltságát már csak a helyesírásod múlja alul.
2018. febr. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
I3 8100 gtx 1050ti 8gb ram 100+fps maxon
2018. febr. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!