Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti nem érzitek rosszul magatok...

Ti nem érzitek rosszul magatokat, ha egy játékban rosszul teljesítetek?

Figyelt kérdés
Velem rendszeresen ez van. Nem csak akkor amikor rossz vagyok, hanem ha épp jó, de veszít a csapatom. Pl. van egy kedvenc karakterem egy játékban (Overwatch, Paladins, stb.), tetszik ahogy kinéz, ahogy játszani kell vele, de állandóan bukom vele a meccseket, mert az ellenfél jobb, a csapattárs béna, vagy szimplán én bénázok. Ti hogy vagytok ezzel? Sokkal jobban élvezném a játékokat, ha nem venném ennyire a szívemre a dolgokat.
2018. jan. 31. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem nagyon, mivel nem bajnokságon kell részt vennem, így ez még mindig JÁTÉK, nem pedig munka, ahonnan kirúgnak.

Esetleg egy virtuális kis jelzésért legyek idegbajos, legyen gyomorgörcsöm és ebből fakadó testi problémáim? Mi a frásznak?


Idővel majd megtanulod elengedni. Régen én is hasonló voltam, ki lehet belőle nőni, csupán kell némi élettapasztalat.

2018. jan. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én csak multis FPS-ekkel játszom. Ha látom, hogy a másik egyszerűen jobban célzott, ügyesen rejtőzködött, kihasználta a pályát, és úgy győzött le, akkor elismerem, ő a jobb, én ilyen szinten sosem fogok játszani, és kész. De ha én előbb reagálok, egy fél tárat belepumpálok az ellenfélbe, ő pedig ugyanazzal a fegyverrel, egy lövéssel kivégez, az nagyon-nagyon tud idegesíteni (pl. a CoD WWII-ben ez rendszeresen előfordul).
2018. jan. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, mert azert ulok le jatszani hogy kikapcsolodjak, nem hogy idegesitsem magam.
2018. jan. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj pöcök, majd én kihúzlak a sz*rból :D
2018. jan. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem szoktam, mivel ezek továbbra is csak játékok. Alapból fölösleges túlságosan ráfüggni a multis, főleg FPS játékokra nagyon, mert azokban egyedül a CS:Go-ban lehetsz profi nem dél-koreaiként. A többi játékban előbb fognak inkább fizetni egy dél-koreainak még akkor is, ha nem beszél angolul se, lásd Overwatch esetében a London Spitfire-t, ahova inkább leigazoltak két komplett volt dél-koreai csapatot és inkább egy csomót költenek még nyelvtanárra (úgy képviselik Londont, hogy alig tudnak beszélni angolul).
2018. febr. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!