Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA 5-ot mennyi ido kiakasztan...

GTA 5-ot mennyi ido kiakasztani teljesen?

Figyelt kérdés
Kb hany ora?:)

2018. jan. 31. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem kb. 2 perces művelet, bár ez függ attól is, hogy hova akarod pontosan kiakasztani.

Ha valami nehezen elérhető, magasabb helyre, akkor több időt is igénybe vehet a dolog. Illetve lehet hogy egyedül nem is fog menni, segítséget kell majd kérned.

2018. jan. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit értesz alatta? Csak főküldetés és a kötelező mellékküldetések? Szerintem 20 órán belül. A célzottan longplay-re készített begyakorolt videósok 10 óra alatt lenyomják. Minden mellékküldetés még plusz 10-15 óra, 100%-ra teljesíteni inkább 40-60 óra körül. Az összes online küldetés, feladat, lehetőség kijátszása valószínűleg heteken át tartana (mert nem csak rajtad múlik, kellenek társak) akkor is ha minden nap játszol 1-2 órát.
2018. jan. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálam az első megszerzett achivment és a 100%-os kiakasztása között 6 hónap van. Bár nyilván nem non stopba toltam ez idő alatt :D
2018. jan. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 PeceDani válasza:
haverom nagyon sokat csak azzal jatszott neki 2 het volt
2018. febr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%-os végigjátszásom 2 hónapig tartott, játékban végül 86 óra lett. De ebben az időben hülyéskedések csak úgy random kocsikázások is benne voltak.
2018. febr. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 markopolo021 válasza:
Én minden küldetést kivittem és 38 óra alatt játszottam ki azaz 2 nap alatt. TIPP :De légy szabad hozzá és ne baxxanak le a szüleid :D
2020. jan. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!