Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szórakoztató Multiplayer Játékok?

Szórakoztató Multiplayer Játékok?

Figyelt kérdés

Hali!

Barátnőmmel egy elég kocka párt alkotunk és imádunk együtt játszani. Pár hónapig loloztunk, viszont rájöttünk, hogy végül tök mínuszba jövünk ki, mert mindketten csak felhúzzuk magunkat rajta, meg rosszkedv válik rajtunk úrrá 20-30 percig. Nem tudtok valami jó multis játékot, ami leköthetne minket?


A feltételek a következőek lennének:

- Free to play

- Kisebb-közepes gépigény (Nekem van gyengébb gépem: 4GB Ram, 2x3.00 ghz proci, 1GB Videókártya)

- Ne legyen túl rageltetős :P


Ha valaki tudna egy akármilyen ilyesmi játékot, az le tudná nekem írni?

Előre is köszönjük! ^^



2018. febr. 1. 00:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi is full kockák vagyunk barátnőmmel, most tehettük meg hogy az asztali számítógép mellé vehettünk egy laptopot ami játékra alkalmas. :D Azóta együtt is tudunk játszani, nem csak külön külön.

Hát a videókártyát leírhatnád részletesen (a memóriája nem elég), de én a Paladinst ajánlom. Alacsony gépigénye van Free to Play, és nagyon szórakoztató. A ragelés az ilyen játékban pedig elkerülhetetlen, akkor egy kicsit ki kell lépni, szunnyadni, mást csinálni. :)

2018. febr. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem akarsz túl rageltetős játékot akkor az összes multiplayer játék kapásból kilőve.
2018. febr. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát nem igazán értek a hardver részhez kocka létemre, de egy nVidia MSI n210-esem van. :D

A Paladinsra rákukkantunk mindenképpen.

A ragelés részről meg annyit, hogy a multis játékokban tényleg alap a ragelés, deee a LoL például nagyon is, és az ilyet szeretnénk kikerülni. >.<


Köszönjük az eddigi segítségeket! :3

2018. febr. 1. 10:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Overcooked?
2018. febr. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Max . válasza:

Probabald ki ezt, nekem nagyon bevált. Sok sikert



[link]

2018. febr. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!