Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3-ban melyik kiegészítőt...

Sims 3-ban melyik kiegészítőt ajánljátok?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam a természetfeletti erőket, de sajnos nem tetszett anyira. Kiváncsi vagyok melyik a legjobb kiegészítő, ami nektek is bejött. :) Ti melyik kiegészítőt ajánljátok, vagy esetleg "cuccokat"?

2018. febr. 4. 15:16
 1/3 anonim válasza:
Nekem a világ körül és a szigetvilág jött be
2018. febr. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi :)
2018. febr. 4. 17:03
 3/3 LyahFayew ***** válasza:

Én az Előre a jövőbe!-t is élveztem, illetve számomra nagyon alap a Házi kedvencek, hogy lehessen állatom. (és itt ráadásul egyszarvúd is lehet!)

A Természetfeletti erőket is mondtam volna, én szeretek különleges lényekkel játszani...

Az előttem válaszolóval együtt tudom ajánlani a Szigetvilágot, érdekes újítások vannak benne, a Világ körülben pedig kalandos küldetéseket teljesíthetsz.


Nekem megvan az összes kiegészítő hozzá, így annyira nem szembetűnő, mi melyikből van, de az Évszakokkal jön az időjárás változása és a fesztiválok, az sem rossz, de nem is olyan nagy szám... Talán még az Álomállások, ami elég érdekes lehet.

2018. febr. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!