Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Call of Duty 2 -ben hogyan...

Call of Duty 2 -ben hogyan tudok szervert létrehozni?

Figyelt kérdés
Szeretnék létrehozni egy saját szervert, amire fel tud csatlakozni egy - két ember. Régen már sikerült valahogy, de nem tudom hogy mit csináltam pontosan. Esetleg a ping túl alacsonyl enne? Mert a pingnél ilyen 1-10 -ig írja ki, az internetes szerverek között meg 20 -as pingtől kezdődnek. A dedicated -et átállítottam internetre. Egyszer már csináltam, ilyen 50-60 pingje volt, de nem tudom mit csináltam pontosan. Más emberek is fel tudtak jönni. Esetleg ti tudjátok hogy hogyan tudnék egyet létrehozni? Nem fontos hogy a világ minden pontjáról fel tudjanak jönni, hanem egy-két ismerős.

2018. febr. 4. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:
2018. febr. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hali, ha gondolod alapíthatunk egy klánt, ezer éve a cod2-vel foglalkozok, xfire ideje óta, szerverem is van, vagy 5-6ezer órát beleöltem már ebbe a játékba. :D
2018. dec. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!