Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fallout 4 inditás utáni crash...

Fallout 4 inditás utáni crash megoldás?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve játszok a Fallout 4-el, soha nem volt semmi probléma semmilyen crashel, nem laggolt, nem akadt le nem történt semmi.. egy ideje nem játszottam vele és gondoltam most újra neki kezdek. Voltak modok telepítve de mint modntam soha nem volt vele baja. Elindítom a játékot, megy az intró utána hogy nyomjak akármilyen gombot, így is teszek aztán azonnal kilép. Töröltem a modokat, a mentéseket, megpróbálom úgyis , ugyanaz történik. Letörlöm a játékot, letöltök egyet egy másik feltöltőtől, telepítem, elindítom és ugyanaz történik mint azelőtt. Frissítettem videokártya illesztőt, engedélyeztem tűzfalban, kompatibilitást beállítottam win7re és rendszergazdaként indul (jelen helyzetben modok nélkül, friss telepítéssel) és mégis UGYANAZ történik, intro - press a button - crash.


Valami megoldás erre???? Nem tudom már mit kezdjek vele és azt se, hogy mégis mitől jött elő ez a probléma ha ezelőtt soha nem volt semmilyen hasonló se..



2018. febr. 4. 18:12
 1/3 takimann ***** válasza:

Szia.

Tiltsd le a hálókártyádat, vagy húzd ki a kábelt, stb....

A játék indulni fog.

Ha már betöltötte az elmentést, mehet a net.

2018. febr. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 takimann ***** válasza:
2018. febr. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen nap közben kiderítettem nagynehezen, hát elég érdekes ez is :D azért köszi
2018. febr. 5. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!