Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 2 régi játéknak keresem a...

2 régi játéknak keresem a nevét de nem jut eszembe, Van ötlet?

Figyelt kérdés

Mind kettő akkoriban csak demoban volt meg. Az első egy zombis játék volt ilyen aréna típusu lehetett felszedni mindenféle fegyókat és volt ilyen cucc amibe ha belementél minden zombi meghalt stb. Hullámokban támadtak és minél tovább kellett életben maradni. Fps típusu, és a képen egy pánzélos zombi volt a kezében egy buzogánnyal és ilyen lovag zombik is támadtak rád.


A másikról csak annyira emlékszem hogy egy csajszival kellett mászkálni és volt egy sárkányod amire fel is ülhettél tudodd tüzet meg villámot meg minden egyebet köpködni.


Mivel ezek már több mint 14-15 éves játékok ezért csak a kicsit idősebbek tudhatják a válasz.


Előre is köszi


2018. febr. 4. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:

A zombisat nem ismertem fel, de a sárkányos az sanszos, hogy a Drakan.


https://www.youtube.com/watch?v=wPfbETCLGEc

2018. febr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igy igaz az az az egyik megvan köszönöm szépen
2018. febr. 4. 21:20
 3/7 A kérdező kommentje:
Már csak a zombis kéne :D
2018. febr. 4. 23:37
 4/7 A kérdező kommentje:
Abbol arra is emlékszem hogy az első pálya asszem a stonehenge-nél volt
2018. febr. 5. 10:43
 5/7 he84 ***** válasza:
Na én is pont azt akartam mondani, hogy a másik a Drakan. Az félig nekem is klasszikus, anno én is játszottam vele olykor.
2018. febr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A zombis játék neve deadhunt
2018. márc. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ez azzz köszönöm szépen :D
2018. ápr. 6. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!