Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Batman Arkham City és Batman...

Batman Arkham City és Batman Arkham Knight közötti eredetiség?

Figyelt kérdés
Jól látom, hogy a Baman Arkham City-ben sokkal eredetibbek voltak a mellékkületések főellenségeinek elkapása. Az Arkham Knight-ban mindegyik átvezető majdnem egy kaptafa. Mindegyiket beülteti a kocsiba Batman, elviszed és ennyi. Jól emlékszem, hogy az Arkham City-ben meg volt adva a módja mindegyiknek. Vagy lehet csak nálam?! Ugyan az Arkham Asylum-mal nem játszottam, inkább a City-vel, az volt az első nálam PC-n, mert az mégis egy csiszoltabb rész lett. De valahogy az Arkham Knight-nál a sztorin kívül nem nagyon van eredetiség. Cáfoljatok, ha nem így látjátok.
2018. febr. 5. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Megcáfollak, az Arkham Knightban is mindegyiket másképp kell elkapni. :D Számomra ami emlékezetesebb volt a Firefly ahol lángoló épületeket kellett keresni a városban, vagy Manbat akit infralátással meg talán a hangja alapján kellett felkutatni miután kinyomoztad hogy mi is ő valójában. Ott volt a disznómaszkos operaénekes az is egyedi volt. De az egyik dlc-vel jöttek a klasszikus ellenfelek mint two face, pingvin...stb.
2018. febr. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Ugyan az Arkham Asylum-mal nem játszottam"

akkor szerintem mihamarabb pótold be, az a legjobb része a sorozatnak

nekem személy szerint az Arkham City elvette a kedvemet a sorozattól, a többi résszel nem is játszottam pedig az Asylumot imádtam

a City már sok helyen túlkomplikált volt, körülményesek voltak a side-questek sok esetben, a sztori vége is elég összecsapottnak érződött, arról nem is beszélve hogy egy-egy jó ötletet szerintem hazavágta (pl. mikor Rébusztól kell kiszabadítani a túszokat, de végül nem csináltam meg mert ahhoz az elrejtett rejtvényeket mind meg kellene fejteni, aminél oké segítség hogy tudok vallatni de a játék is sokszor hülye volt mert csak egy adott pontból/szögből fogadta el a scant, a rejtvények felét megtaláltam és akkor szabadítottam ki kettő vagy három túszt az ötből, mondtam jól van elmehetnek a p***ba a készítők) szóval egyszerűen szerintem ott rontották el hogy open-worldöt csináltak a játékból egyszerűen nem állt jól neki, és mielőtt valaki azt mondaná hogy az open-world több játéklehetőséget biztosít az első résszel 17 órát játszottam a másodikkal 21et és baromi sok mellékküldit csináltam meg mászkáltam Arkham City-ben

2018. febr. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem az Arkham City a kedvencem, de a mellék küldetések számomra iszonyat jellegtelenek benne. Szerintem egyszer megcsináltam mindet, kíváncsiságból és annyi.

A Knightban viszont nagyon szeretem a mellék sztorikat. De gondolom ez egyéni ízlés kérdése.

2018. febr. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!