Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha van egy vac bannos steam...

Ha van egy vac bannos steam accountom (csgo-t bannolták) és ajándékba akarok venni egy csgot ugy hogy erröl az accountrol küldöm akkor az uj csgo amit ajándékba küldök vac bannos lesz?

Figyelt kérdés

2018. febr. 5. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem mert a VAC ban az profilfüggő és nem a te profilodra lesz vásárolva
2018. febr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem lesz vacos, azért ajándék, viszont kérdés milyen másik fiókra akarod küldeni, mert ha most hozod létre, akkor azon még nincs elköltve 5 euró, így nem teljes körű a hozzáférésed a steam fiók minden eleméhez, tehát barátokat se tudsz felvenni, azaz magadnak se tudod elküldeni az ajándékot.
2018. febr. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 de eltudja én is többször kaptam ajándékot barátoktól steamen mikor még egy forintot se költöttem ott, annyi hogy amíg nem költesz 5 eurot te nem tudsz barátokat felvenni de téged fel tudnak venni emberek
2018. febr. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én kb fél éve próbáltam, akkor a kis accomra rá se lehetett keresni, sehol nem dobta ki, még beállított steam ID-val sem.
2018. febr. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
fura engem mindig megtaláltak a haverjaim mikor fel akartak venni
2018. febr. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!