Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi ennek a játéknak a neve?

Mi ennek a játéknak a neve?

Figyelt kérdés

Még 2007-2008 környékén játszottam vele, Windows Xp operációs rendszer volt a számítógépemen, amire le volt töltve. Sajnos akkor még gyerek voltam, nem nagyon tudtam még olvasni se, hisz ezekben az években kezdtem az általános iskolát, így nem emlékszem a játék nevére... a játék első része a dzsungellben játszódott, a második pedig egy piramisban. Egy kakassal lehetett lenni, aminek egy kalap volt a fején. Így visszagondolva az öltözékének kicsit Indiana Jonesos beütéses volt.

A játék közben volt minden, indákon ugrálás, állatokkal kellett bunyózni, volt, hogy ufók is voltak benne, szoborszörnyel kellezz hatcolni a piramisban....

Ha valaki esetleg felismerné ezt a játékot, kérem jelezze, nagyon szívesen játszanék vele nosztalgia képpen, így 10 év után😍

A segítségeiteket előre is köszönöm, minden kedves válaszolónal természetesen megy a zöld kiskéz!😁👍🏻


2018. febr. 5. 23:58
 1/3 A kérdező kommentje:
Ha jól emlékszem angol nyelvű volt, így a címe is. A játék pedig animált, rajzolt volt.
2018. febr. 6. 00:02
 2/3 anonim ***** válasza:

Moorhuhn Schatzjäger?

https://www.youtube.com/watch?v=9fg7WHKWnio

Az angol alcímét sajna nem tudom, de ott a sorozat Crazy Chicken néven futott.

2018. febr. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igeen, ez volt az!!! Nagyon-nagyon szépen köszönöm!!!
2018. febr. 6. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!