Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » BLACK OPS 2 mi a története? ...

BLACK OPS 2 mi a története? Mar az 1 is zavaros, volt de olyan jol kifejtettek hosszabban itt gy. K. -ben

Figyelt kérdés

Kíméljetek meg légyszi a 8 kimenete van szöveggel, mert ezzel együtt is le lehetne irni 4 mondatban hogy hogyan es mihez kapcsolodik az egesz sztori


/nem irnam ki ha mashol megtalaltam volna... :/



2018. febr. 9. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Mész oszt halomra lövitek egymást.
2018. febr. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fura, nekem az első Google találatban ki van fejtve a sztori:

[link]

Sosem értettem, miért tulajdonítanak az emberek ekkora jelentőséget a multiplayer mellé tessék-lássék összecsapott single módok sztorijának.

2018. febr. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ez most komoly? :DDDD


Megkérdezem tök normálisan, majd cinikusan elém dobsz egy ANGOL oldalt azzal a szöveggel, hogy elsőre kijött??


:D


Bocs, hogy nem a ' Józsival' akarok lövöldözni multiban! :D

2018. febr. 10. 19:39
 4/5 anonim ***** válasza:
#3: Most ez komoly? Én vagyok a hibás, amiért tizenévesen még nem tudsz angolul olvasni? A 10 éves fiam folyékonyan olvas angolul, pedig nem egy zseni, és nem nyelvi suliba jár.
2018. febr. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem fogok veszekedni!


Nem, nem vagy hibás mert Én nem tudok angolul, de hibás vagy mert okoskodsz!


Tök normálisan feltettem egy kérdést, ha zavar, kerüld ki!

Had ne mennyünk már ebbe bele... :)

2018. febr. 10. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!