Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha steamen veszek egy játékot,...

Ha steamen veszek egy játékot, kijátszom és eltávolítom, de később kedvem támad újra játszani vele, akkor megint meg kell vennem?

Figyelt kérdés
2018. febr. 10. 18:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Komolyan ennyire hülyék manapság az emberek?
2018. febr. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%

#1

Ez még nem is a legalja.

2018. febr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem, örökre a tiéd, bármikor újratelepítheted. Senki nem használná a Steamet, ha így lenne.
2018. febr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
#1: És pár év múlva ők lesznek a főnökeink...
2018. febr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A steamnél a megvett játék a fiókodhoz kapcsolódik, amíg a steam szolgáltatás működik, annyiszor töltöd le annyi számítógépre, ahányszor és amennyiszer akarod, ha kell, akár 50 év múlva is elérhető (feltéve, hogy a steam működni fog).


A letöltött játékokhoz viszont be kell jelentkezni a fiókodba, így egy időben csak egy eszközön tudsz játszani a játékaiddal.


A játékot a vásárlástól számított 2 héten belül visszaadhatod, ha kevesebb mint 2 órát játszottál vele és visszakapod a vételárat (persze ha már 10x játszod el akkor meggondolják, mivel kell indoklás a visszaadáshoz :D)

2018. febr. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
1, 2: Ennyire hihetetlen, hogy van, aki még nem használta a Steamet és új neki? Nem mindenki tölti számítógépes játékokkal az egész életét :D
2018. febr. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
#6: Ez csak józan paraszti ész kérdése, semmi köze a számítógépekhez vagy játékokhoz. Ha lemegyek Mucsaröcsögére, és megkérdezem Józsi bácsit, venne-e olyan traktort, amit egy használat után elvesz tőle a cég, és minden használathoz újra és újra meg kell vennie, alighanem tanulnék egy-két új szót. De talán még a hat éves lányom is el tudná dönteni, hogy az ilyen jó üzlet-e, vagy sem.
2018. febr. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A játékot miután kijátszottam rámentem, hogy eltávolítás, azt hittem csak a gépről távolítja el, de a könyvtárból is eltűnt és kicsit megijedtem, nem értem miért kell rögtön lehülyézni a másikat, meg ha mégis ez annyira egyértelmű lenne, az is lehet, hogy én egy 7 éves gyerek vagyok, aki tényleg tök hülye az egészhez és akkor sem lenne indokolt, hogy csak azért beírogatni ide, hogy hátha a másik majd rosszul fogja érezni magát ettől, mert ha már a kommentelőnek rossz hangulata van akkor legyen már a másiknak is az(persze nem jött össze, csak nem értem minek kell fölöslegesen beirkálni hülyeségeket, ahelyett, hogy normálisan válaszolna a kérdésre).
2018. febr. 12. 13:25
 9/12 A kérdező kommentje:
Tisztelet a kivételnek...
2018. febr. 12. 13:26
 10/12 anonim ***** válasza:
56%
Üdv az interneten. Itt nincsenek gyerekek, sem idősek, az interneten nem egy ember vagy egy személy vagy és aki megszól téged, az sem az. Az internet az a hely, ahol mindenki húszon x éves kigyúrt sokdiplomás professzor. Ezért lenne végre célszerű annyi önállóságot növeszteni, hogy egy hülye kérdés előtt először mindenki maga néz után a dolgának.
2018. febr. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!