Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » ETS2-be beraktam a magyar map...

ETS2-be beraktam a magyar map modot, új profilt kezdek, mindent kiválasztok mind a három dolgot berakom, de ahogy elindítom a csík negyedénél befagy, ekkor Ctrl+ALT+DEL (mert csak innen tudom leállítani) és nem akar egyszerűen elindulni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A játék eredeti,1.27 volt a map leírásába és az "OLVASS EL" fájlban is ezért azt telepítettem fel.Régen sikerült,de most egyszerűen nem indul.Segítsetek légyszi.

2018. febr. 12. 20:38
 1/2 VasutasIsti ***** válasza:

Milyen gép alkatrészeid vannak?

Mert ha éphogy elfut a gépen az alap játék akkor nem érdemes a magyar mappal játszani.(kicsit nagyobb gépigénye van a mapnak

2018. febr. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Egy AMD Athlon II x2 240 (2x2.8GHz)

GT710 a 64bit-es 2GB-os

4GB RAM

Az alapjátékban fények távolsága ki van kapcsolva,tükrök látótávolsága magason, a HDR a színjavítás be mélységélesség mind be van kivéve az élsimítás a textúrák közepesen a többi mint pl. az árnyékok vagy a tükröződés minősége alacsony.Belső nézetben 27-52Fps-em van.(27 a nagyobb,kidolgozottabb városokban,52 pedig a pusztákon vagy ahol éppen nem sok a dolog)A felbontás:1366x768

2018. febr. 13. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!