Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A SIMS-hez leszedtem pár...

A SIMS-hez leszedtem pár tárgyat beraktam a download mappába de a játékba nincsenek sehol miért van ez?

Figyelt kérdés
2008. okt. 27. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Kicsomagoltad és úgy másoltad be? Amit letöltöttél azok között volt MESH? A MESH hálót jelent ez az alapja a tárgynak vagy ruhának amin van a textúra. Tehát szinte minden esetben kell letöltened MESH-t is a tárgyhoz, hajhoz, ruhához... (szerintem ez lehet a hiba) Ahonnan letöltötted a tárgyat elvileg el kell, hogy irányítson téged oda ahol a MESH-t letöltheted (vagy tartalmaznia kell a letöltésnek de akkor viszont a játékban benne kellene lennie a tárgyadnak. Amúgy mindenhol megnézted? Mert bútor esetében néha nem is oda rakja ahova kéne. Egyébként a letöltött dolgokat a sims csillaggal jelöli. A játékban a tárgy képénél (azt hiszem) a jobb sarokban van egy kis csillag.

Még vissza nézek majd ide ha nem jó így sem írj nyugodtan, megpróbálok segíteni.


Ui: Ezeket a dolgokat a sims2-re értettem.

2008. okt. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Megint én vagyok. Esetleg megadhatnád a link-et ahonnan a tárgyat töltötted le. Így jobban tudnék neked segíteni, mert meg tudnám nézni konkrétan miről is van szó.

2008. okt. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

[link]


Innen szedtem le de regisztrálós.

És "Szórakoztató electronika (TV , hifi , házimozi , számtek cuccok stb"... innen szedtem le mind 2-őt és egyik se jó!

Ja, és kicsomagolva raktam bele.


UI.csak az alapjáték van meg.

2008. okt. 28. 09:00
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ismerem azt az oldalt, nem igazán szeretem. Ennél vannak sokkal jobbak. Tudok is neked ajánlani jópárat (nagy harácsoló vagyok :) ) de csak majd munka után kb. 5 körül. Az után pedig utána nézek, hogy mennyire számít az, hogy csak az alapjáték van meg neked. Az lenne a legjobb ha e-mailt írnál nekem.

Ui: Akkor 5 után jeletkezem :)

2008. okt. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Megint én vagyok. Sajnos nem tudtam utána nézni, hogy mennyire számít az, hogy csak az alapjáték van meg neked. (De szerintem sajnos számít)

Adok neked 2 linket, nem tudom ismered-e ezeket?

Az egyik magyar oldal ahol a játékkal kapcsolatos bármilyen kérdésben szívesen segítenek ha az interaktívba írsz. De amúgy mindent megtalálsz ha végigolvasod az alap dolgokat. Ez a [link]

A másik pedig ahonnan letölthetsz és itt az a jó, hogy látod, hogy milyen kiegészítő kell vagy csak az alap játék, hogy menjen a letöltés. Ez pedig a [link]

Itt azonban regisztrálni kell de szerintem megéri. Egyenlőre ennyi ha menni fog a játékban a letöltés akkor még szívesen adok meg neked egy pár jó sims-ees letöltő oldalt.

2008. okt. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Öhm....Felregisztráltam az oldalra de hogyan kell róla letölteni?mire kell kattintani ha el akarom indítani a letöltést?
2008. okt. 28. 19:34
 7/9 A kérdező kommentje:
Már megvan csak a Mozzilázban nem működött a link.
2008. okt. 28. 19:39
 8/9 A kérdező kommentje:

Leszedetem egy csomó tárgyat ruhát de semelyik sincs a játékba.


A modthesims2-ről szedtem.

2008. okt. 28. 19:58
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Tudnánk inkább e-mailt küldeni egymásnak és ott megbeszélni a dolgokat? Vagy msn-ezhetünk is. Szerintem úgy könnyebben menne a segítség nyújtás.

De megint csak 5 után fogok ráérni.

És a modthesims2-ről csak olyan dolgokat töltöttél le amihez csak az alapjáték kell? És a MESH-t is letöltötted és úgy sem működött? Nem igazán értem.

Ezért lenne jó lépésről-lépésre megbeszélnünk, hogy mit csinálsz a letöltéssel és ehhez szerintem nem kéne szét OFF-olni a kérdésedet, de persze csak akkor ha neked is jó az e-mail vagy msn.

2008. okt. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!