Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox játéknál meglehet változt...

Xbox játéknál meglehet változtatni a feliratot vagy a nyelvet?

Figyelt kérdés
Van egy játék aminek a hátulján a szöveg végig franciául van,így ha felrakom majd az xbox-ra akkor meglehet majd angolra változtatni a nyelvet vagy legalább a feliratot?
2018. febr. 15. 03:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Konkrétan melyik játék?

Enis vettem már német leirasu jatekot,amiben volt angol nyelv,de olyat is ami csak nemet volt.

2018. febr. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Konkrétan a mafia 3-ról van szó,tudom sokan lehúzták stb de nem szokott érdekelni mások véleménye,és ugye franciául van rajta minden szöveg,az alján meg az van hogy "texte,voix,manual" és mellettük a francia zászló bekarikázva,viszont akkor szerintem mondták volna ahol vettem hogy csak francia nyelvű,mivel nemrég vettem onnan egy másik játékot és ott előre szóltak hogy csak német nyelvű meg a hátulján lent van hogy "komplett in deutch".

Persze majd a napokban kiderül hogy a mafia 3-nál mi van de remélem nem fogok pofára esni vele ami a nyelvet illeti.

2018. febr. 15. 09:33
 3/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb játékban elérhető az angol nyelv. Sajnos pontosat nem tudok mondani, én most vettem meg a Mafia 3-at 7k-ért minden DLC-vel a storeból.
2018. febr. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Mafia 3rol nemtudok mit mondani,viszont nehany jateknak ,ha nem is angol nyelvu le lehet hozza tolteni Storebol
2018. febr. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem,és ahhoz hogy letöltsem elég a 14 napos Live Gold vagy inkább 3 hónapos vagy 1 éves kell hozzá?
2018. febr. 16. 03:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Mit szeretnel letolteni? A nyelvet(ha esetleg van)?

Mert ahhoz nem kell semmilyen gold.

Legyen internet es ennyi.

2018. febr. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja jó de xbox-os játékhoz hogy lehet letölteni nyelvet?Nem ugyanaz mint pc-hez gondolom.
2018. febr. 16. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!