Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Rockét League játékot nem...

A Rockét League játékot nem lehet valahogy online játszani ha nem veszem meg?

Figyelt kérdés
Netről leszedtem, de ha nem muszály nem veszem meg, lehet hülye kérdés picit, de mentem olyam meccset ami mintha igazi játékosokkal lett volna, elég jól játszottak, és most nem tudom igazából

2018. febr. 16. 16:40
 1/7 Mádár0218 ***** válasza:
Ha tetszik inkább vedd meg
2018. febr. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ingyenes hétvégék szoktak lenni Steamen más opció nagyon nincs.
2018. febr. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ès nem tudod hogy most hètvègèn lesz e ingyenes? Vagy az random időközönkènt szokott lenni? Vagy steamen belül valahol meg hol tudom megnèzni mi lesz ingyenes?
2018. febr. 16. 19:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem
2018. febr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2018. febr. 16. 20:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért nem fogsz tudni online játszani, mert akkor külön szervert kéne fenntartani a feltörőknek, azt programozni stb csupa macera és sok pénz nagy szervert bérelni plusz így könnyen le is bukhatnak, amit csinálnak pedig nagy értékű csalás és jó eséllyel mennének is a börtönbe.
2018. febr. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Most akciós steamen, kemény 3600 Ft (kb). Ennyit simán megér, még többet is.


*Muszáj

2018. febr. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!