Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Counter Strike 1.6 ban hogyan...

Counter Strike 1.6 ban hogyan érhetem el, hogy mocsok módon adja a hitet/fejeseket?

Figyelt kérdés

más steamesnek mindig beadja a fejest 1 lövés és kész de nekem szinte soha csak -21 ad be ez miért van?

mások szerint ezekkel kell "játszadozni"

cl_updaterate

cl_cmdrate

rate

ex_interp

sys_ticrate

cl_rate

cl_dlmax



#konfiguráció #CFG #CS 1.6 #hitbox #cl_cmdrate #cl_updaterate
2018. febr. 17. 08:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Meg kell tanulni játszani, nem a parancsok átírásától lesz könnyebb a játék. Aki napi szinten játszik X száz/ezer órája, teljesen másak a reflexei mint annak aki alkalomszerűen vagy kevesebbet, rosszabb rutinnal játszik.
2018. febr. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én annak idején egy golyós egérrel, 640x480-ban nyomtam az 1.6-ot, és semmiféle konfigot nem állítgattunk, mégis szórtuk a fejeseket. Nincs más módszer, csak a gyakorlás. De mit jelent az, hogy "nekem szinte soha csak -21 ad be"? Nem értem.
2018. febr. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondolom -21 HP a fejlövés. Talán van rajta sisak, talán olyan fegyverrel lősz aminek kicsi az armor penetration-értéke.
2018. febr. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
M4 el lövöm és nincs sisak csak mellény
2018. febr. 17. 15:01
 5/7 A kérdező kommentje:
ja és csak akkor -21 hp fej ha messziről lövöm de másnak egyből beadja pedig a fejét lövöm volt hogy afk n megnéztük xD és ugyan úgy
2018. febr. 17. 15:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Olyan parancs akkor sincs amitől te a játék mechanikáját meg tudnád változtatni, és azonnali fejlövést, pontosabb célzást, erősebb töltényeket, stb. kapnál.
2018. febr. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
és ezeket milyen értékekre tegyem?
2018. febr. 17. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!