Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Letöltöttem a Just Cause...

Letöltöttem a Just Cause 2-őt, a RELOADED verziót és nem indul. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Win7 32bit-es verziót használok és a gépem is megfeleő hozzá. A telepítés végén azt írja ki hogy "Support the software companies. If you play this game, BUY IT" , utána crack és indítás. Kb 10 mp múlva kiírja hogy a Just cause 2 működése leállt. Meg lehet oldani a problémát az eredeti játék megvétele nélkül?
2010. jún. 8. 00:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Sztem próbáld meg újra föltenni ugyanezt, ha pedig nem jó tölts le egy másik fajtát.Én is megszívtam ezzel, mert leszedtem meg minden akarom föltenni, nézem nem jó, újra, megint nem, azt rájöttem hogy xp-n nem megy xD:D

De úgy is most teszem újra, na mind1.Amúgy a Crack-re vigyázz mert az is számít, mert ugye egy csomó crack-je sz4raxik, és azt írja az AVG meg minden vírusírtó hogy vírusos, akkor kikell kapcsolni, de gondolom ezt hallottad.

2010. jún. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szedd le a SKIDROW változatot, vagy esetleg annak a változatnak a crackjét. Egyébként nagyon kemény játék.
2010. jún. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!