Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim Csalogány páncél?

Skyrim Csalogány páncél?

Figyelt kérdés

Skyrim Special Edition teljes, megvásárolt verziója, magyarosítással.

A Szentháromság helyreállítása küldetésnél tartok, és az lenne a feladat, hogy aktiváljam a páncél követ, azután vegyem fel a Csalogány páncélt. Viszont mikor aktiválom a követ, annyit ír, hogy

"már a leltáradat gyarapítja"

Nincs alany, nem mondja meg mi és a cuccaim között se találom.

Másodjára játszanám végig, de érdekes módon sehol nem találtam tolvajkulcsokat, se boltosoknál, se ládában (az elsőben nagyon sok volt) így kénytelen voltam player.additem parancsot használni. Lehet az a probléma okozója? Van valami megoldás?



2018. febr. 18. 01:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt a fem piszkákat adtad hozzá? Mi lehet a csalogány páncél angol neve? Melyik küldetéssor? Ki adta? Ez a baj a magyarositással, semminek nem tudsz utána keresni.
2018. febr. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez a küldetés: [link]
2018. febr. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a Nightingale páncél? Az egész jó
2018. febr. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, lockpick

És persze, jó a Nightingale páncél (bár nem azt használom), de amíg nem adja meg, nem tudom folytatni a küldetést.

2018. febr. 18. 21:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha lockpicket adsz magadnak az nem kavar be semmibe
2018. febr. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!