Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » SOMA (játék) bug. Eltűnnek az...

SOMA (játék) bug. Eltűnnek az ellenfelek?

Figyelt kérdés
Megvettem Steam-en a játékot és jó sokáig el is jutottam, egy pontig, ahol olyan bug-ba ütköztem, ami miatt nem tudok tovább jutni. Van a rész (Théta labor) amikor a halott kínai ember kezéből kell kivenni egy chip-et, amit utána le is kell frissíteni, hogy aktiválni tudd a fő liftet. Ez nekem elég egyszerű volt mert nem találkoztam ellenféllel ezért csak keresztülfutottam a pályán. Ez eddig szép és jó, de miután leestem a liftaknába és felmásztam a létrán, ott van egy folyosó aminek a közepén érzékelnie kellene, hogy én ott vagyok és rám küldene a folyosó végén egy szörnyet ami elkap, hogy tovább tudjak jutni. Nekem nem jön ez a szörny. Felsétálok még a lépcsőn is, de nem vezet sehova, csak bele a falba. Utánanéztem a dolgoknak, még volt egy rész is ahol kellet volna ellenfélnek lennie (mikor újra kellet indítani a szerverlabirintusban a modemet), de ott sem volt. Pedig az elején találkoztam ellenféllel. Az Nvidia vezérlőpultban állítgattam dolgokat a +D beállításokban, mivel fps drop problémáim voltak indokolatlanul. Lehet annak van köze ehhez?
2018. febr. 18. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is teljesen ugyanez a problémám, pedig eredeti a játék... Esetleg született valami megoldás? :O
2018. júl. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A magyarítás okozta.
2018. júl. 9. 18:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, mert én is erre gyanakodtam, de a játékot újratelepítettem és magyarítás nélkül is ezt csinálta...
2018. júl. 10. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!