Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi az az Xbox Live amibe be...

Mi az az Xbox Live amibe be kell jelentkezni a GTA 5-ben hogy játszhassak Online?

Figyelt kérdés
Xbox 360-on játszok. Megvettem a gta-t! Ugye mikor megállítod a játékot ott vannak azok a fülek hogy settings, game stb stb. Az utolsó fül az az ONLINE. Rámegyek. És azt kéri hogy jelentkezzek be egy Xbox Live-os accountba. Nekem nincs ilyen accountom... nem is tudom mi ez. Hol lehet ilyen accountot létrehozni? Vagy valahol valamit be kell állítani??

2018. febr. 18. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Kell egy Microsoft Account, és az fog funkcionálni Skype, Xbox Live, és még valami accountként. Gépen is létrehozhatod, aztán a konzolon bejelentkezel.
2018. febr. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! <3
2018. febr. 18. 17:40
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Itt meg tudod csinálni a felhasznàlói fiókod.

De azt tudnod kell hogy ha online akarsz jàtszani ahoz Gold előfizetés kell.

2018. febr. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Micsoda??? c.c Fizetni kell érte hogy gta onlineozhassak??? Ennek utánna kell néznem...
2018. febr. 19. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!