Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Így működni fog a gta 5?

Így működni fog a gta 5?

Figyelt kérdés
Eredeti lemzről feltelepitem az alpjátékot, majd felrakom rá az 1.36 reloaded patchet és crackelem .

2018. febr. 19. 09:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Single lehet menni fog, de a multi nem. De ennek mi értelme van? Tiéd az eredeti lemez vagy valamelyik ismerősödé?
2018. febr. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Az enyém, viszont kölcsönadtam az egyik barátomnak az accountot, és csalt a gta online-ban ezért bannolták a játékot.Mivel a multi nem érdekelt ezért kérdezném hogy működne, mivel nem szertnék 60 gb-t lehúzni, ha megvan a játék lemezen.
2018. febr. 19. 11:16
 3/20 anonim ***** válasza:

Próbáld ki. Nem is értem, miért teszel fel egy kérdést, amire

1. Úgysem tudunk 100%-os választ adni

2. Órákba telik mire választ kapsz rá


Ahelyett hogy feltennéd, és kipróbálnád, jóeséllyel nem tartana fél órába sem.

2018. febr. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
59%

a crackelés felülírja az online csatlakozáshoz szükséges fájlokat, szóval nem fog menni a multi része.


Mondjuk érdekes, aki ide téved senki nem csal, csak "kölcsönadta egy barátnak", "kipróbálta a kistestvér" stb. és természetesen első dolguk volt hacket letölteni és használni.


Így jártál, ha multizni akarsz vedd meg újra és ezúttal ne csalj, ne add oda senkinek stb.

2018. febr. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Négyeske ne itélkezz egy olyan személy felett akit nem is ismersz.
2018. febr. 19. 11:39
 6/20 anonim ***** válasza:
72%

1. Nem vagyok négyeske, maximum 4. válaszadó, mivel nem hinném, hogy a gyereked lennék.

2. Leírtam a véleményem, ha nem tetszik, akkor nem való neked a másokkal való kommunikáció.

3. Értelmes választ is kaptál a kérdésedre, nem kell puffogni.

2018. febr. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Indok nélkül belém kötsz csak ne lepődj meg ha felcseszed az agyam. Te nem azért vagy itt, hogy nyomozgass meg elméleteket gyűjts rólam érthető vagyok ?
2018. febr. 19. 11:52
 8/20 anonim ***** válasza:
Megérdemelted. Ha nem csalt volna, akkor is a felhasználói szabályzat megszegése kölcsön,adni az accot.
2018. febr. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Esetleg hajtsd be a haverodon a játék árát.
2018. febr. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
33%
online nélkül keveset ér maga ez a játék
2018. febr. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!