Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen ingyenes, lövöldözős...

Milyen ingyenes, lövöldözős online játékok vannak? Több lenn

Figyelt kérdés
Ezeket próbáltam már: Fortnite, Paladins, Overwatch (most ingyenes), TF-et lehet kipróbálom. Tehát olyan játék kéne ami jó és szórakoztató...

2018. febr. 19. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Last man standing (ez a csórók pubg-ja :D nekem jobban bejön mint a fortnite)

Black squad (kb. egy ingyenes cs:go)

Warface (ezzel már elég rég játszottam, szóval nyilatkozni nem tudok nagyon, de emlékszem r6s előtt ezt nyomtuk haverokkal)

Heroes and Generals

(ez egy nagy kedvencem, egyszerre van a páján repülős, ejtőernyős, sima gyalogos, tankos, mesterlövész, mindegyik persze egy-egy player, illetve itt világháborús fegyverek vannak, nem AK47 :D)

Planetside 2 (ez ilyen futurisztikus lövölde óriási mappal)


Most így ennyit tudtam, ez mind fent van steamen

2018. febr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
külön le lehet tölteni őket? tehát steam nélkül? mert nem szeretem steamet, mindig tölt le vmit...
2018. febr. 20. 01:04
 3/4 anonim ***** válasza:
A steam kell hozzá. De hogy hogy mindig tölt le valamit? Gondolom a játékot frissíti, meg saját magát. Ez teljesen természetes, minden játék tölti le a frissítéseit, különben nem játszhatsz, kivéve ha az single player játék.
2018. febr. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Action Dimension
2018. ápr. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!