Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem indul el a magyarosí...

Miért nem indul el a magyarosítás a Metro 2033 játékra?

Figyelt kérdés

Feltelepítettem a játékot, majd elindítottam a magyarosítás telepítés megkezdését (innen töltöttem le: [link] Amikor kéri, hogy adjam meg a telepítés helyét, hogy hova telepítse a magyarosítást, akkor megadom, de nem enged tovább lépni a "telepítés"-re.

Mit tegyek?



2018. febr. 19. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
A játékot ékezetes elnevezésű mappába telepítetted? Pl c://Játékok/Metro stb.? Mert az kinyírja, akkor le kell törölni a játékot, csinálni egy új mappát csak latin ABC betűivel és oda feltelepíteni.
2018. febr. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én először azt tisztáznám, hogy a megfelelő magyarítást töltötted-e le. A kérdésben a Metro 2033 szerepel, amit linkeltél az pedig a Metro 2033 Redux magyarítása. Gondolom elírás, de azért menjünk biztosra.


A másik esélyes, hogy valami fájlt hibásan töltött le a Steam, ellenőriztesd a játékfájlok épségét és utána próbáld a magyarítást.

2018. febr. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább az lehet a gond, hogy a magyarítás nem talál regisztrációs bejegyzést a játékról. Nekem Dead Islandnál csinálta ugyanezt. Úgy oldottam meg, hogy leszedtem, és ráraktam a legújabb patch-t, ezután már látta a magyarítás telepítője.
2018. febr. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Letöltöttem a Metro 2033 REDUX-ot. Az volt a baj, hogy nem egyezett az elnevezés, de a REDUX (mint játék) és REDUX (mint magyarítás), így engedte. Köszönöm! :)
2018. febr. 21. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!