Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Manapság miért kell már...

Manapság miért kell már minden egyes játékhoz internet hozzáférés? Még a Nokia-s Snake sem indul el internet nélkül!

Figyelt kérdés

Azt megértem,hogy egy online játékhoz kell net,de egy sima telefonos singleplayerhez miért?Mondom már letöltöttem a Nokia-s snake-t telefonra,de még arra sem enged fel net nélkül..Nincs mobilnetem.Le is törlöm inkább,hiszen nem azért töltöttem le,hogy itthon játsszak vele,hanem ha unom magam a buszon vagy ilyesmi.

De az osztálytársamnak is ez a baja,hogy az új Xboxokon már nem tudja elindítani net nélkül a játékot.Pedig régen még a jó kis Ps2-n csak be kellett rakni a CD-t és már ment is,bárhol,bármikor



2018. febr. 20. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát erre nem tudok mit mondani, nekem még egyszer nem volt olyan problémám, hogy nem tudtam net nélkül játszani valamivel. Egyszer sem. Szóval ennyit az általánosításodról.
2018. febr. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahogy ez első mondja. PC-n gog-ról vett játékokkal játszom, mobilon meg főleg emulátorokkal. Egyikhez sem kell net kapcsolat.
2018. febr. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!