Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ismer valaki ilyen 1.12-es...

Ismer valaki ilyen 1.12-es Minecraft Survival szervert?

Figyelt kérdés

Egy olyan szervert keresek ahol lehet survivalozni. De nem úgy hogy van egy teljesen sík világ és vannak rajta telkek és kiválasztassz egyet és építesz. Az a creative! Olyan survival szerót szeretnék ahol van egy random legenerált normál világ, és azt épitesz amit akarsz ahova akarod. És nem csak én egyedül vagyok ott hanem még egy csomó ember és akkor építgetünk. Akár együtt, akár külön. Bármit le lehet rombolni, csak ebben bennd van hogy felrobbantják a házad vagy valami. De ez nem lenne olyan nagy baj nekem :D

Ilyesfajta szerveren Herby is játszott. Az ő egyik vidijében láttam, azért tetszett meg úgy. Körülbelül 50-100 fős legyen a szeró, (nem baj ha kicsit kevesebb)1.12 kompatibilis, és a leírtak alapján Survival szerver.

Válaszokat előre is köszi! :)



2018. febr. 20. 20:49
 1/1 anonim válasza:

A Wildworld szervercsoporton van ilyen lehetőség, ráadásul magyar is.

A weboldaluk: wildworld.hu

A szerver ip.-je: play.wildworld.hu

2018. márc. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!